CCB543A
Compatible HP CB543A 125A / Canon 716 Magenta 1400 Page Yield
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Brand | Own Brand |
| Colour | Magenta |
| Page Yield | 1400 |
| Manufacturer | HP |
| Machines | Color LaserJet CM1312, Color LaserJet CM1312nfi, LaserJet CP1215, LaserJet CP1515n, LaserJet CP1518ni |
| Keywords | 1215, 1312, 1312nfi, 1515, 1515n, 1518, 1518ni, 43A, 543, 543A, 821583, 931065, B543A, CB543, CB543A, CM1312, CM1312nfi, Color, Color LaserJet, Color LaserJet CM1312, Color LaserJet CM1312nfi, CP1215, CP1515n, CP1518ni, HPCB543A, LaserJet, LaserJet CP1215, LaserJet CP1515n, LaserJet CP1518ni, LaserJetCP1215, LaserJetCP1515n, LaserJetCP1518ni, M1312, M1312nfi, OBCB543A, P1215, P1515n, P1518ni |
| OEM Code | CB543A |
| VOW OEM Code | HPCB543A |
| Spicers Compat Code | 931065 |
| Pack Size | 1 |



