CCF281A
Compatible HP CF281A 81A Black 10500 Page Yield
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Brand | Own Brand |
| Colour | Black |
| Page Yield | 10500 |
| Manufacturer | HP |
| Machines | HP LaserJet Enterprise M630z, LaserJet Enterprise M630 Series, LaserJet Enterprise M630dn, LaserJet Enterprise M630f, LaserJet Enterprise M630h |
| Keywords | 132831, 30130281, 81A, CF281A, HP LaserJet Enterprise M630z, HPCF281A, LaserJet Enterprise M630 Series, LaserJet Enterprise M630dn, LaserJet Enterprise M630f, LaserJet Enterprise M630h |
| Short OEM | 81A |
| OEM Code | CF281A |
| VOW OEM Code | HPCF281A |
| Spicers Compat Code | 939093 |
| Pack Size | 1 |



