CCF411A
Compatible HP CF411A 410A Cyan 2300 Page Yield
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Brand | Own Brand |
| Colour | Cyan |
| Page Yield | 2300 |
| Manufacturer | HP |
| Machines | LaserJet Pro M452dn, M452nw, M477fdn, M477fdw, M477fnw |
| Keywords | 135609, 30130453, 410A, CF411A, HPCF411A, LaserJet Pro M452dn, M452nw, M477fdn, M477fdw, M477fnw |
| Short OEM | 410A |
| OEM Code | CF411A |
| VOW OEM Code | HPCF411A |
| Pack Size | 1 |



