CQ2613A
Compatible HP 1300 Q2613A 2500 Page Yield
| Brand | Own Brand |
|---|---|
| Colour | Black |
| Page Yield | 2500 |
| Manufacturer | HP |
| Machines | LaserJet 1000w, LaserJet 1200, LaserJet 1200n, LaserJet 1220, LaserJet 3300, LaserJet 3330, LaserJet 3380 |
| Keywords | 30132200, 532410, 917235, LaserJet 1000w, LaserJet 1200, LaserJet 1200n, LaserJet 1220, LaserJet 3300, LaserJet 3330, LaserJet 3380, Q2613A |
| Short OEM | Q2613A |
| OEM Code | Q2613A |
| VOW OEM Code | HPQ2613A |
| Spicers Compat Code | 917235 |
| Pack Size | 1 |



