CCC531A
Compatible HP CC531A 304A / Canon 718 Cyan 2800 Page Yield
| Weight | 0.898 kg |
|---|---|
| Brand | Own Brand |
| Colour | Cyan |
| Page Yield | 2800 |
| Manufacturer | HP |
| Machines | Color LaserJet CM2320fxi, Color LaserJet CM2320nf, Color LaserJet CP2025, Color LaserJet CP2025dn, Color LaserJet CP2025n |
| Keywords | 2025, 2025dn, 2025n, 2320, 2320fxi, 2320nf, 31A, 531, 531A, 875397, 931088, C531A, CC531, CC531A, CM2320fxi, CM2320nf, Color, Color LaserJet, Color LaserJet CM2320fxi, Color LaserJet CM2320nf, Color LaserJet CP2025, Color LaserJet CP2025dn, Color LaserJet CP2025n, CP2025, CP2025dn, CP2025n, HPCC531A, M2320fxi, M2320nf, OBCC531A, P2025, P2025dn, P2025n |
| Short OEM | T0486 |
| OEM Code | CC531A |
| VOW OEM Code | HPCC531A |
| Spicers Compat Code | 931088 |
| Pack Size | 1 |



