CCE253A
Compatible HP CE253A / 504A Canon 723 Magenta 7000 Page Yield
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Brand | Own Brand |
| Colour | Magenta |
| Page Yield | 7000 |
| Manufacturer | HP |
| Machines | Color LaserJet CM3530, Color LaserJet CM3530fs, Color LaserJet CP3525dn, Color LaserJet CP3525n, Color LaserJet CP3525x |
| Keywords | 253, 253A, 3525, 3525dn, 3525n, 3525x, 3530, 3530fs, 53A, 876708, 931308, CE253, CE253A, CM3530, CM3530fs, Color, Color LaserJet, Color LaserJet CM3530, Color LaserJet CM3530fs, Color LaserJet CP3525dn, Color LaserJet CP3525n, Color LaserJet CP3525x, CP3525dn, CP3525n, CP3525x, E253A, HPCE253A, M3530, M3530fs, OBCE253A, P3525dn, P3525n, P3525x |
| OEM Code | CE253A |
| VOW OEM Code | HPCE253A |
| Spicers Compat Code | 931308 |
| Pack Size | 1 |



