CCF410A
Compatible HP CF410A 410A Black 2300 Page Yield
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Brand | Own Brand |
| Colour | Black |
| Page Yield | 2300 |
| Manufacturer | HP |
| Machines | LaserJet Pro M452dn, M452nw, M477fdn, M477fdw, M477fnw |
| Keywords | 135607, 30130452, 410A, CF410A, HPCF410A, LaserJet Pro M452dn, M452nw, M477fdn, M477fdw, M477fnw |
| Short OEM | 410A |
| OEM Code | CF410A |
| VOW OEM Code | HPCF410A |
| Pack Size | 1 |



